Penzion Vanessa

ubytovanie Lipova-lazne
 

*** Penzion Vanessa / ubytovanie Lipova-lazne

Penzion Lipova-lazne Vanessa
Penzión a Pizzeria Vanessa sa nachádza v kúpeľnom mestečku Lipová Lázne umiestnenom v chránenej krajinnej oblasti Jeseníky, v údolí riečky Staríč, na rozhraní pohoria Rychlebských hôr a Hrubého Jeseníka. Jeseníky sú ideálnym miestom pre rekreáciu, pešiu turistiku, cykloturistiku a v zimnom období lyžovanie.

Ubytovanie Lipová Lázne penzión Vanessa
Všetky 2-5 lôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) a sú vybavené TV. Možnosť pripojenia k internetu WI-FI.

Penzión Vanessa služby
Hosťom je k dispozícii sauna, letná terasa, záhrada. Parkovanie na vlastnom parkovisku priamo pri penzióne Možnosť celodenného stravovania vo vlastnej reštaurácii - výber z jedálneho lístka, pečenie pizze priamo v reštaurácii, v lete záhradný gril a udiareň.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Lipová Lázne Kúpele
Počiatky kúpeľov sú späté s menom ich zakladateľa liečiteľa Johanna Schrotha. Originálna liečba, označovaná "Schrothova kôra", preslávila kúpele po celej Európe. Kúpele majú dlhoročnú tradíciu v liečbe metabolických a kožných ochorení, obezity, ochorenia štítnej žľazy, porúch metabolizmu tuku a cukru a všetkých neinfekčných chronických foriem kožných chorôb, psoriázy i psoriatickej artritídy.

Lipová Lázne ubytovanie Jeseníky penzión Vanessa Výlety do okolia:
Železničné múzeum Lipová-kúpele: Železničná trať Hanušovice-Branná-Ostružná-Ramzová-Horní Lipová je pre početné zákruty, značné prevýšenia a podobnosť s traťou v Alpách (horské úseky trate Viedeň - Miláno) nazývaná Český Semmering.

2 km severne od obce Lipová-kúpele sa nachádzajú krasové Jaskyne na Pomezí. Sú najväčším jaskynným systémom v ČR. Múzeum Vodná TRZ Jeseník: vlastivedné múzeum Jesenicka. Veterán Múzeum Česká Ves: ojedinelé múzeum motocyklových veteránov. Veľké Losiny: zámok, termálne kúpalisko, múzeum.

Jeseníky Lipová Kúpele Letné aktivity:
Množstvo značených turistických a cykloturistických chodníkov, hubárčenie. Rejvíz: je cieľom predovšetkým vďaka krásnym "mechovým jazierkam". Kraj je bohatý na romantické zrúcaniny hradov hlboko v lesoch - Kobrštejn, Kaltenštejn, Nový hrad a Adelsburg.

Jeseníky Lipová Kúpele Zimné aktivity:
Lyžiarsky areál Ski Centrum Miroslav: vzdialenosť 800 m, možno využiť služby skibusu-zastávka 200 m od penziónu; sedačková lanovka, 3 vleky; súčasťou areálu je snowboardový park s railovými prekážkami, večerné lyžovanie Kúpeľný vrch: vzdialenosť 1 km, k dispozícii 3 vleky a detský vlek s lanom. V Lipovej Kúpeľoch je 5 okruhov pre bežkárov, ktoré sa pravidelne upravujú.
Penzion Lipova-lazne Vanessa - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Lipova-lazne Vanessa - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Lipova-lazne Vanessa - možnosť pripojenia na internetPenzion Lipova-lazne Vanessa - k dispozícii letná terasaPenzion Lipova-lazne Vanessa - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Lipova-lazne Vanessa - hotel má reštauráciuPenzion Lipova-lazne Vanessa - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Lipova-lazne Vanessa - Izby s vlastnou toaletouPenzion Lipova-lazne Vanessa - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: